Triko Hırka

Özellikle mevsim geçişlerinde sıklıkla kullanılan hırkalar bu sezon da çeşitli farklı modelleri ile vitrinleri süslüyor. Triko hırka modelleri arasında bu sezon da geçen sezon olduğu gibi püsküllü ve dantel örgülü hırka modelleri ön planda. Hırkalar mevsimlere göre farklı model ve örgü türü içerir. Genellikle bahar aylarında ince hırkalar ön planda olurken kış aylarında kalın örme hırkaları görebiliriz. Triko hırka modellerinde ise mevsimlere özel örme modelleri ve renklerin kullanıldığını görüyoruz. Genellikle kadifeden püsküle doğru bir kumaş kullanımı söz konusu.

Hırka Modelleri

Hırka modellerinde bu sezon özellikle kolsuz ve cepli hırka modelleri ön planda. Daha çok detayın hırkalarda kullanıldığını da hırkalarda görüyoruz. Ayrıca şapkalı ve pelerin tarzı hırkalarında bu sezonun önemli parçaları arasında olduğunu söylemek mümkün.

Hırka Modellerinde Renkler

Hırka modellerinde renk tercihi genellikle mat renklerden yana kullanılmış. Triko hırka genellikle gömlek veya bluz üzerine giyilebilen bir kıyafet olduğu için ana parçanın kapatılmaması için ara renklerin kullanılması oldukça doğal. Sizde bu hırkalara https://www.ironitekstil.com adresinden bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir