AK Parti Bartın İl Başkanlığı Bayramlaşması

AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç katılımı ile Kurban Bayramı bayramlaşma programı vardı.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, partisinin il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, ülkenin AK Parti’yle 16 yılı geride bıraktığını ve ülkenin her bir köşesine büyük yatırımlar yapıldığını söyledi.

İçte ve dışta, ülkenin güçlenmesini, ileriye gidişini ve milletin refahının artmasını hazmedemeyen şer odaklarının planlarının milletin desteğiyle bertaraf edildiğini ifade eden Tunç, şöyle konuştu:

“Gezi olaylarıyla, terör olaylarıyla ülkeyi karıştırmaya, milletin moralini bozmaya kalktılar. Darbe girişimlerini bu ülkeye yaşattılar ve hiçbirinde başarılı olamadılar. Şimdi de ülkede ekonomik saldırılarla önceki usullerle yapamadıklarını yapmaya çalışıyorlar. Ama milletimiz oynanan oyunun farkında.”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da ülkenin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ifade ederek, teşkilat mensupları ve vatandaşların bayramını kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir