Bartın Belediyesi Sünnet Geleneğini Bozmadı

Toplu sünnet geleneği Bartın’da Bartın Belediyesi çalışması olarak sürüyor. Bu yıl da geleneksel toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi.

Bartın Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, bu yıl belediye tarafından sünnet ettirilen 16 çocuğun aileleri ve yakınlarıyla birlikte katılımıyla gerçekleşti.

Belediyenin sünnet etkinliğine, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, TSO Yönetim Kurlu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok, Mahalle Muhtarları, Bartın Belediye personeli, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Bartın Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik araç konvoyuyla başladı. Program konvoy halindeki araçlarla yapılan geziden sonra Sosyal Hizmet Merkezi’nde Merkezi’nde müzikli eğlence ve ikramlarla devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir