Bülent Ecevit Bulvarı Çalışması Sürüyor

Bartın Belediyesi tarafından üst yapı çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Barton Belediyesi’nin Kemerköprü Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı’nda da çalışmalar hızlandı.

Bartın Belediyesi tarafından Kemerköprü Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı’nda başlatılan üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Yenilik çalışmaları kapsamında devam eden kaldırım çalışmaları ile birlikte yer altı çöp konteynerlerinin de montajına başlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Şehrimizi güzelleştirme çalışmalarımız devam ediyor. Mahallelerimizde, cadde ve sokaklarımızda alt yapı ve üst yapı çalışmalarını eksiksiz tamamlayarak kentimizi en iyi yerlere taşıyacağız. Halkımızın en iyi şekilde yaşam sürmesi için yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde başlattığımız Bülent Ecevit Bulvarı’ndaki yenileme çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Çalışmalarda görev alan personelimize kolaylık diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir