Hikaye Kitapları

Çocuklar için hikaye ve masal kitabı yazmak edebiyatta çok farklı bir konudur. Hatta yetişkinler için yazmaktan bile zordur. Neyse Türk edebiyatında çocuklar için yazılmış hikaye kitapları sayısının ve kalitesinin dünya çapında olduğunu da belirtmek isteriz.

Renkli ve Kaliteli Baskılar

Firmamız tarafından sizlere ulaştırılacak olan hikaye kitaplarının hepsinin kuşe denen parlak cins kağıtlara basıldığını, bol resimli olduğunu ve pek çoğunun set halinde hazırlandığını eklemek isteriz. Arkadaş Dizisi Seti, Beyaz Dizi Hikaye Seti, çocuklar ve ana okulu öğretmenleri arasında ünlü olan Çıtırcık Dizisi Hikaye Seti seçenekleriniz arasındadır. Hikaye kitaplarının çocuklara okuma alışkanlığı verdiğini ise belirtmeye gerek yok. Çoğunlukla 10 kitap üzerinden hazırlanmış bu setler onlarda macera ve merak duygusunun gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Dünya Klasikleri

Çocuklar için yazılmış ünlü hikayelerin ve masalların yer aldığı Dünya Klasikleri de Mavi Dizi adıyla ve 25 kitaplık bir set olarak koleksiyonumuz arasında yer almaktadır. Bahsedilen bütün seriler için kullanımı çok kolay olan www.okuldestek.com adresi ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir